
Акумуляторний ударний шурупокрут 24 V 5 Ah з набором інструментів у валізі Жовтий
1 060 ₴
- Немає в наявності
- Код: DeWALT24V
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
DCD771 являє собою потужний акумуляторний шурупокрут зі швидкозатискним типом патрона. Належить до класу професійного електроінструмента. Обладнання посиленим металевим планетарним редуктором і потужним електродвигуном, здатним тривалий час працювати під навантаженням.
Особливості:
Потужний;
Компактний;
Повністю металевий редуктор, регульована швидкість і реверс;
"Інтелектуальний" вимикач;
Світлодіодне підсвічування;
Ергономічний дизайн.
Характеристики:
Вага, кг 1.1
Вихідна потужність, Вт 90
Ємність акумулятора, 5 А·год
Джерело живлення акумуляторний
Кількість швидкостей 2
Макс. діаметр хвостовика свердла, мм 10
Макс. кількість обертів 1 швидкість, об/хв 400
Макс. кількість обертів 2 швидкість, об/хв 1500
Максимальний діаметр свердління (дерево), мм 19
Максимальний діаметр свердління (метал), мм 10
Максимальний крутний момент, Нм 25
Наявність удару немає
Напруга, 24
Патрон швидкозатискний
Регулювання обертів є
Франко-виробник Китай
Тип акумулятора Li-Ion
Комплектація
40-хвилинний зарядний пристрій
дві Li-Ion батареї
валіза з повним набором інструменту
Характеристики
| Живлення | |
|---|---|
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Основні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴








