
Накладка заднего бампера Volkswagen Touareg 202010-2018, хром, 7P6807787A 2ZZ
15 813 ₴
- Нет в наличии
- Код: 7P6807787A 2ZZ
+380 (95) 507-55-94
Главный менеджер Елена - +380 (98) 427-37-87Менеджер Валерия
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volkswagen |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Touareg |
| Код запчасти | 7P6807787A |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул для отображения на сайте | 7P6807787A 2ZZ |
| Назва | Накладка заднього бампера Volkswagen Touareg 202010-2018, хром, 7P6807787A 2ZZ |
| Наявність | В наявності |
| Новинка | Нет |
| Опис для маркетплейсів | <h4>Якщо Ви не впевнені, що абсорбер переднього бампера підходить до Вашого автомобіля, надайте нам VIN-код, і ми перевіримо його сумісність.</h4> |
| Розділ | Бампери та комплектуючі |
Информация для заказа
- Цена: 15 813 ₴

