Комплект постільної білизни SoundSleep Stripe Antracit сатин-страйп сімейний 160х220 см антрацит (94248098)
3 371 ₴
- Немає в наявності
- Код: 94248098
Комплект постільної білизни SoundSleep Stripe Antracit сатин-страйп сімейний 160х220 см антрацит (94248098)Немає в наявності
3 371 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Страйп-сатинова постільна білизна від SoundSleepМатеріал: сатин-страйп (100% бавовна)Щільність: 145 г/м2Колір: антрацитПідковдра: на запахНаволочки: на запахГарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягаєУпаковка: пвх
Комплект постільної білизни SoundSleep Stripe Antracit сатин-страйп сімейний 160х220 см антрацит (94248098). Постільна білизна виготовлена зі 100% бавовняного сатину зі смугами. Класичний спальний комплект зі страйп-сатину з приємним блиском, м'який і дихаючий для шкіри. Гарний малюнок, властивий плетиву тканини страйп-сатин - додає білизні ніжних відблисків. Хороша повітропроникність і гігроскопічність дозволяють шкірі почуватися комфортно під час сну. Сатин-страйпу властива: висока щільність, міцність тканини та відмінна зносостійкість. Цей комплект елегантно доповнить Вашу спальню.Розміри та комплектність:Сімейний: підковдра 160х220 см - 2шт, простирадло 220х240 см - 1 шт, наволочка 50х70 см - 2 шт.
Страйп-сатин має всі переваги сатинової тканини:висока щільність, міцність та зносостійкість;м'якість та глянсовий блиск;чудова повітропроникність, теплопровідність та гігроскопічність;підходить для чутливої шкіри;мало мнеться і практично не дає усадкиРекомендації щодо догляду:Білизна рекомендується прати з вивороту, окремо від інших кольорових речей;Прання білизни допустиме за температури: 40-60 градусів;Не використовуйте відбілювачі та агресивні миючі засоби;Глажка допустима тільки з вивороту при температурі не вище 90 градусів;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Тип тканини | Сатин |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид постільного комплекту | для дорослих |
| колiр | сирій |
| матерiал | сатин страйп |
| підодіяльник | на запах |
| розмiр комплекту | сiмейний |
| розмiр пiдковдри | 155х215 см |
| Розмiр простирадла | 220х240 см |
| Розмір комплекта | Сімейний комплект |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| тип малюнку | однотонний |
| Паковання | пвх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 371 ₴

