Балансувальна платформа EasyFit BOSU 60 см Фіолетовий
2 319 ₴
- Немає в наявності
- Код: EF-2324
Балансувальна платформа EasyFit BOSU 60 см ФіолетовийНемає в наявності
2 319 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Балансувальна платформа EasyFit Bosu являє собою надувну півсферу з гумовим куполом і міцною пластиковою платформою. На основі платформи є гумові ніжки, які не дають їй ковзати по підлозі в процесі тренування. Така конструкція призначена для навантажень до 120 кг. Також в комплекті йде насос і дві ручки-еспандери.
Балансувальна півсфера EasyFit Bosu чудово підходить для розвитку вашої координації, почуття рівноваги і постави. Балансир підходить для виконання статичних і динамічних вправ. Невеликі виступи, які рівномірно покривають всю опуклу частину платформи зменшують ковзання ніг і мають масажні властивості.
Характеристики:
Діаметр: 60 см
Висота: 23 см
Вага: 5.5 кг
Максимальне навантаження: 120 кг
Матеріали: Пластик, PVC. Щільна гума
Товари EasyFit - це ефективність і довговічність, зручність і сучасний дизайн, увага до деталей і побажань користувачів. Всі вироби перед надходженням в продаж протягом від одного до шести місяців тестуються в умовах активної, практично цілодобової, експлуатації в спортивному залі. Такі випробування дозволяють не озираючись рекомендувати спортивний інвентар для самих екстремальних умов використання!
Гасло компанії EasyFit: «Fits everyone» - «Підходить кожному». Сподіваємося, що підійде і Вам ))
Колірний відтінок зображення і його тон на фото можуть незначно відрізнятися від фактичного.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Вага | 5.5 кг |
| Діаметр | 60 см |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Форма | Кругла |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0.23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 319 ₴

