
Розумний годинник Smart Delta K52 Black + каучуковий ремінець
2 495 ₴
- Немає в наявності
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Водостійкість: 3 атм — мити руки, Тип ремінця: Сталевий, Бренд: Uwatch, Пол: Чоловічі, Сумісність: iPhone, OS Android, Колір: Чорний, Форма корпусу: Круглі, Матеріал ремінця: Сталева, Додаткові характеристики: працюють з Apple і Android, зручні безплатний застосунок Apple і Android, Особливості: Вимірювання пульсу/завдання/кислороду в крові; режим спортивних ігор; режим бігу та тренажерного залу; розширений фітнес-трекер; функція "Розумний сон+"; антилост; режим нагадування; дистанційне керування камерою; будильник; захист від бризок і пилу; секундомір; процесор нового покоління; керування програвачем телефона; понад 100 дисплеїв за вибором, Вага, г: 60, Підтримка Sim-карти: Без SIM-картки, Наявність камери: Без камери, сумісна ОС: Android, IOS, Розміри, мм: 48х12,5, Версія Bluetooth: 5.0, Колір корпусу: Чорний, Дисплей: Сенсорний, Діагональ дисплея: 1.39", GPS: Ні, Тип матриці: IPS, Процесор: Realtec 8763, Wi-Fi: Ні, Гарантія: 12 місяців, Комплектація: Коробочка, USB-зарядка, Інструкція, Додатковий каучуковий ремінець, Стиль: Розумні, Форма корпусу: Круглі, Колір ремінця: Чорний, Водостійкість: 3 атм, Колір корпусу: Чорний, Вага, г: 60, Можливість зняти ремінець: Так, Довжина ремінця, см: 26 см, Розміри, мм: 48х12,5, Ширина ремінця: 22 мм Додаткові характеристики: працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android, У режимі очікування: до 14 днів, Версія Bluetooth: 5.0, Діагональ дисплея: 1.39", Процесор: Realtec 8763, Ємність акумулятора, мА·год: 400, Wi-Fi: Немає, Наявність камери: Без камери, сумісна ОС: Android, IOS, Тип матриці: IPS, Тип пристрою: Розумний годинник, Мессенджери: Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук, Мова годинників: Русс, англ, Стать: Чоловічий, Матеріал корпусу: Сталь, У звичайному режимі: 2-7 днів, Обладнання: Будильник, Вібромотор, Вбудований мікрофон, Секундомір, Калькулятор, Мова програми: Укр, рос, англ, Приймання дзвінків: Так, Вимірювання здоров'я: Пульс, тиск, кисень у крові
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UWatch |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Розумні годинники |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| У режимі очікування | до 14 днів |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Вага, г | 60 |
| Водостійкість | 3 атм |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 1.39" |
| Дисплей | Сенсорний |
| Довжина ремінця, см | 26 см |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android |
| Ємність акумулятора, мА·год | 400 |
| Вимірювання здоров'я | Пульс, тиск, кисень у крові |
| Комплектація | Коробочка, USB-зарядка, Інструкція, Додатковий каучуковий ремінець |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Месенджери | Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук |
| Наявність камери | Без камери |
| Обладнання | Будильник, Вібромотор, Вбудований мікрофон, Секундомір, Калькулятор |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
| Стать | Чоловічі |
| Приймання дзвінків | Да |
| Процесор | Realtec 8763 |
| Розміри, мм | 48х12,5 |
| Сумісна ОС | Android, IOS |
| Сумісність | iPhone, OS Android |
| Стиль | Розумні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип пристрою | Розумний годинник |
| У звичайному режимі | 2-7 днів |
| Форма корпусу | Круглі |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Мова програми | Укр, рос, англ |
| Мова годинників | Русі, англ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 495 ₴









