Розетковий люк підлоговий LIVOLO чорний, вбудований невидимий прихованого монтажу, пустий корпус на 2 модулі (без розеток) для
2 070 ₴
- Немає в наявності
- Код: VL-SHSJ52-B
- +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
Прихований розетковий люк Livolo
Ідеальне рішення для підлоги або меблів, де важлива непомітність та естетика. Завдяки плоскій формі та можливості вмонтування в поверхню, люк органічно зливається з матеріалом покриття — підлога чи меблі виглядають цілісно й акуратно. Міцний корпус із натурального металу гарантує надійність, а всередині можна встановити як стандартну електророзетку, так і будь-яку модель серії C7 LIVOLO — для підключення електроживлення чи інтернету.
height="741" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/built-in-invisible-socket-livolo-golden.jpg" width="700"/>
height="642" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/vl-shs016-s-napolniy-visuvniy-rozetochniy-blok-sriy-livolo-vl-shs016-s--81_ukr.jpg" width="700"/>
Розмір
height="398" src="/content/uploads/images/vl-shsj52-size.png" width="750"/>
height="642" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/vl-shs016-s-napolniy-visuvniy-rozetochniy-blok-sriy-livolo-vl-shs016-s--13_ukr.jpg" width="700"/>
height="642" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/vl-shs016-s-napolniy-visuvniy-rozetochniy-blok-sriy-livolo-vl-shs016-s-14_ukr.jpg" width="700"/>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Размеры | |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Гарантія | 60 мес. |
| Глибина | 84 мм мм |
| Довжина: | 130 мм мм |
| Клас захисту | IP54 |
| Кількість постів | 2 |
| Місце монтажу | В підлогу |
| Механізм відкривання | Відкидний |
| Тип гарантії | Виробник |
- Ціна: 2 070 ₴

