Forsining Air Silver
2 989 ₴
- Немає в наявності
Forsining Air SilverНемає в наявності
2 989 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тип механизма: Механічний, Водостойкость: Базова - дощ, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: Класична, Толщина: 13 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Шкіряний, Особенности: Повністю прозорі, механізм "X - Wind" (працює тільки від автозаводу з великим запасом ходу), видно роботу всіх частин механізму, Вес, г: 100, Размеры, мм: 40х13, Цвет корпуса: Сріблястий, Формат времени: 12/24 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Диаметр: 40 мм, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочний), Ремешок/браслет: Ремешок, Задняя крышка: Прозора, Гарантия: 12 місяців, Механизм: Механічний з автозаводом, Производитель: Forsining, Цвет ремешка: Чорний, Возможность снять ремешок: Так, По диаметру часов: Невеликі, Длина ремешка, см: 24 см (регулюється), Ширина ремешка: 20 мм, Тип стрелок: Фосфорні, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Сріблястий, Вид індикації: Мітки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина ремінця, см | 24 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Основний колір циферблата | Сріблястий |
| Особливості | Повністю прозорі, механізм "X - Wind" (працює тільки від автозаводу з великим запасом ходу), видно роботу всіх частин механізму |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Розміри, мм | 40х13 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стекло | Мінеральна |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Механічний |
| Тип стрілок | Фосфорні |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 13 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 989 ₴

