Папка-портфель для документів з екошкіри JPB коричнева
2 395 ₴
- Немає в наявності
- Код: AK-07N brown
Папка-портфель для документів з екошкіри JPB коричневаНемає в наявності
2 395 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Чоловіча ділова папка для паперів зі штучної шкіри під формат А4, JPB AK-07N brown, коричнева
з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
Три петлі для ручок.
Два відділення для документів А4.
Чотири кишеньки для візиток або платіжних карток.
Прозорих кишеньок для бейджа або посвідчення.
Три відділення для документів формату А4 (вироблені у формі гармошки).
Ручка зі штучної шкіри для перенесення в руці.
Характеристики:
Артикул: AK-07N brown.
Розміри: 37,5 х 26,5 х 5,5 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: коричневий.
Виробник: JPB Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 265 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Тип сумки | Папка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 395 ₴

