Шкіряний клатч Genuine Leather жовтий
2 180 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8689_yellow
Шкіряний клатч Genuine Leather жовтийНемає в наявності
2 180 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шкіряний клатч Genuine Leather 18689_yellow жовтий
Опис товару:
Усередині одне відділення.
Усередині накладна кишеня.
Закривається на блискавку і клапан з магнітною кнопкою.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: жовтий.
Колір фурнітури: золото.
Розміри см (ШхВхГ): 24*19*7.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Genuine Leather |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴

