Жіночий шкіряний рюкзак Borsacomoda на 14л
2 910 ₴
- Немає в наявності
- Код: 841.023
Жіночий шкіряний рюкзак Borsacomoda на 14лНемає в наявності
2 910 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіночий шкіряний рюкзак Borsacomoda на 14л 841 023
Опис товару:
Передня горизонтальна кишеня на змійці та задня заскирна кишеня з вертикальним відкриттям. Усередині стандартне виконання — великий основний відділ і 2 кишені з боків, одна з яких глибша та закривається змійкою.
Лямки регулюються за довжиною завдяки пряжкам, додатково скріплені у верхній частині заклепкою.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри: 31*34*14.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 14 л |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 910 ₴

