Шкіряна папка Portfolio, Україна червона флотар
2 995 ₴
- Немає в наявності
- Код: Port1021 red flotar
Шкіряна папка Portfolio, Україна червона флотарНемає в наявності
2 995 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шкіряна папка Portfolio, Україна червона флотар Port1021 red flotar
Опис товару:
Папка застібається на блискавку.
Усередині розташований відділ для документів формату А4, кріплення для блокнота А4, сегреатор для фіксації файлів або документів, кишеня на змійці, три петлі для ручок, дві кишеньки для візиток.
Додаткова ручка з натуральної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра з тисненням флотар.
Колір: червоний.
Поміщаються документи формату А4.
Розмір (ШхВхГ), мм: 385 х 255 х 50.
Виробник: Portfolio, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 255 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 385 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 50 мм |
| Дропшипінг | Да |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Жіночий |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип | Папка для документів |
| Тип сумки | Папка |
| Тип сумки (1) | Папка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 995 ₴

