Ділова папка Portfolio коричнева
2 995 ₴
- Немає в наявності
- Код: Port1022 brown
Ділова папка Portfolio коричневаНемає в наявності
2 995 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ділова папка Portfolio коричнева Port1022 brown
Опис товару:
Папка застібається на блискавку.
Всередині розташований відділ для документів формату А4, кріплення для блокнота А4, сегреатор для фіксації файлів або документів, кишеня на змійці, три петлі для ручок, дві кишеньки для візиток.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: коричневий.
Поміщаються документи формату А4.
Розмір (ШхВхГ), мм: 385 х 255 х 50.
Виробник: Portfolio, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 255 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 385 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип сумки | Папка |
| Тип сумки (1) | Папка |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 995 ₴

