Жіноча сумка з натуральної шкіри Borsacomoda, Україна бежева 845.018
2 795 ₴
- Немає в наявності
- Код: 845.018
Жіноча сумка з натуральної шкіри Borsacomoda, Україна бежева 845.018Немає в наявності
2 795 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча сумка з натуральної шкіри Borsacomoda, Україна бежева 845.018
Опис товару:
Одне містке відділення на блискавці.
Усередині розташована кишеня на блискавці.
Жорстка вставка в ділянці дна.
Дві шкіряні ручки середньої довжини.
Сумка не оснащена підкладкою.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: бежевий.
Розміри: 39 (ширина по денцю 27 см)х36х12 см.
Вага: 670 г.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 795 ₴

