Жіноча шкіряна сумка на двох ручках Borsacomoda, Україна чорна
2 995 ₴
- Немає в наявності
- Код: 825.023
Жіноча шкіряна сумка на двох ручках Borsacomoda, Україна чорнаНемає в наявності
2 995 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча сумка з натуральної шкіри Borsacomoda, Україна чорна 825.023
Опис товару:
Одне містке відділення на блискавці.
Всередині розташована одна кишеня на блискавці та одна відкрита кишеня.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Дві невеликі кишеньки на магнітних кнопках на бічних сторонах сумки.
Дві шкіряні ручки середньої довжини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри: 36 х 40 (низ 30 см) х 13 см.\
Вага: 610 г.
Висота ручок від верхньої точки сумки: 25 см.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | frame bag |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 995 ₴

