Комплект постільної білизни Ecotton полуторний 150х215 см готельний із Страйп-сатину білий полоска 1х1 см (02054)
2 896 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20893
Комплект постільної білизни Ecotton полуторний 150х215 см готельний із Страйп-сатину білий полоска 1х1 см (02054)Немає в наявності
2 896 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Розмір та складові: Полуторний: простирадло 150х220 см – 1 шт., підковдра 150х215 см – 1 шт., наволочка 70х70 см – 2 шт.
Тканина: Страйп-сатин, 100% бавовна.
Упаковка: ПВХ.
Сатин - тонка і міцна тканина з блиском вже протягом кількох століть є однією з найпоширеніших для пошиття постільної білизни.
Особливо популярний страйп-сатин. Сатин з жакардовими лініями (stripe) – тканина преміум-класу, що виготовляється з чистої бавовни, синтетичні домішки у виробництві не використовуються; фарбують натуральними барвниками світлих та темних кольорів.
Особливістю страйп-сатину є нанесення візерунка без фарбування шляхом особливого переплетення ниток. Його ідеально рівна глянсова поверхня переливається на світі, не розтягується після безлічі прань.
Страйп-сатин приємний до тіла, не викликає подразнених та алергічних реакцій на шкірі, оскільки виготовлений зі 100% бавовни.
Завдяки зносостійкості та довговічності, постільна білизна зі страйп-сатину дуже популярна в готелях, де до текстильних виробів висуваються особливі вимоги.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
* Прання виробів нейтральними миючими засобами в теплій воді не вище 40°С.
* Не відбілювати, не можна використовувати миючі засоби, що містять хлор, і пральні порошки з відбілювачами.
* Щасливі віджимання і сушіння.
* Гладити при середній температурі (до 150°С).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Колір | Білий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ліжка |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Натуральне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 896 ₴

