
Маленька валіза з тканини зі збільшенням об'єму 35/40L Topmove чорний
2 595 ₴
- Немає в наявності
- Код: IAN445590 black
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Легка тканинна маленька валіза зі збільшенням об'єму, ручна поклажа 35/40L Topmove чорний
Опис товару:
з функцією системи TSID - для більш швидкої ідентифікації загубленого багажу II
можливість збільшення обсягу завдяки круговій блискавці з вбудованою розширювальною вставкою
відповідає вимогам більшості авіакомпаній до ручної поклажі III
телескопічна ручка з кнопкою блокування
чотири плавно обертаються подвійні колеса (360°)
міцний зовнішній матеріал з частково укріпленими краями у верхній частині
функціональний внутрішній простір з кишенями на блискавці, перехресними ременями і окремою сумкою для нижньої білизни або взуття.
передня кишеня для дорожніх приналежностей
бічна кишеня для важливих проїзних документів
основне відділення з двосторонньою блискавкою
м'яка верхня ручка
бічна ручка для зручності підйому і зберігання
висувна адресна бирка, яку можна витягнути з телескопічної ручки
захист нижнього краю від ударів об сходи
Характеристики:
Матеріал: зовнішній матеріал: жаккард, підкладка: поліестер.
Розмір: 55х40х20/23 см.
Об'єм: 40 л. Об'єм валізи без розширення: 35 л.
Вага: 2750 г.
Вантажопідйомність з урахуванням ваги валізи: 17,75 кг.
Колір: чорний.
Виробник: Topmove, Німеччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.75 кг |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 23 мм |
| Замок | TSA кодовий |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Об'єм | 40 л |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Да |
| Телескопічна ручка | Да |
| Тип | Валіза |
| Ширина | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 595 ₴










