Тип механізму: Кварцові, Водонестійкість: 5 атм — плавання, Пол: Чоловічі, Індикація: Електронні, Тип захисту: Водонепроникні, Функції: Водостійкість 50 метрів, компас, барометр, педометр, секундомір, підсвітка, будильник., Стиль: Спортивні, Скло: Мінеральне, Матеріал: Метал, Застібка: Класична, Товщина: 17 мм, Форма корпусу: Круглі, Матеріал ремінця: Каучуковий, Розміри, мм: 50x17, Колір корпусу: Чорний, Формат часу: 12/24, Індикація: Минуті, годинник, Діаметр: 50 мм, Характеристики механізму: Apache North Edge (Японія), Гарантія: 12 місяців, Браслет / Ремінець: Ремінець, Матеріал: Метал, Стиль: Спортивні, Форма корпусу: Круглі, Колір ремінця: Чорний, Водостійкість: 5 атм, Скло: Мінеральна, Колір корпусу: Чорний, Товщина: 17 мм, Індикація: Мінутий годинник, можливість зняти ремінець: Так, за діаметром годинника: Великі, Довжина ремінця, см: 26 см, Формат часу: 12/24 год, Застібка: Класична, Розміри, мм: 50x17, Характеристики механізму: Apache North Edge (Японія), Функції: Водостійкість 50 метров, компас, барометр, педометр, секундомер, подсветка, будильник., Ширина ремешка: 24 мм, Для военных: Тактические, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Черный, Наявність компаса: С компасом, Вид індикації: Арабские цифры, За країною механізму: С японским механизмом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Ремінець |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина ремінця, см | 26 см |
| Для військових | Тактичні |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Застежка | Класична |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Минуть, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Наявність компаса | З компасом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| За діаметром годинника | Великі |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 50x17 |
| Стиль | Спортивні |
| Тип захисту | Водонепроникні |
| Тип механізму | Кварцові |
| Товщина | 17 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Водостійкість 50 метрів, компас, барометр, педометр, секундомір, підсвітка, будильник. |
| Характеристики механізму | Apache North Edge (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 295 ₴










