Тип механизма: Механические, Водостойкость: 10 атм - пірнання, Тип ремешка: Стальной, Бренд: Benyar, Пол: Мужские, Функции: Дата, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Цвет: Черный, Материал: Метал, Застёжка: Фірмова Benyar, Толщина: 12 мм, Форма корпуса: Круглий, Матеріал ремінця: Сталевий, Особливості: Інструкцелія росуською мовою, Вага, г: 100, Розміри, мм: 39х12, Колір корпусу: Сриблястий, Формат часу: 12/24 г, Індикація: Хвиліні, секунди, гоні, Різін, Різін індикації: Індекси, Діаметр: 39 мм, Шорстка складки: Китай, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочний), Особенности циферблата: Центральная секундная стрелка, Задняя крышка: Прозора, Характеристики механизма: Автозавод, Seagull (Японія), Гарантия: 12 місяців, Механизм: Механічний з автозаводом, Браслет / Ремінець: Браслет, Матеріал: Метал, Матеріал корпусу: Сталь, Колір ремінця: Сріблястість, Водостійкість: 10 атм - пірнання, Скло: Мінеральний, Колір корпусу: Сріблястий, Товщина: 12 мм, Вага, г: 100, Індикація: Мінуті, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, За діаметром годинника: Невелікі, Довжина ремінця, см: 21 см (регулюватися), Формат часу: 12/24 год, Застібка: Фірмова Benyar, Розміри, мм: 39х12, Характеристики механізму: Автопідзавод, Seagull (Японія), Функції: Дата, За територією механізму: З японським механізмом, Ширина ремінця: 20 мм, Для чоловіків: Для чоловіких, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Чорний, Вид індикації: Індекси, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, За країною механізму: З японським механізмом, Модель: Automatic 10 BAR
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benyar |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Браслет |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Индексы |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 10 атм — пірнання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 39 мм |
| Довжина ремінця, см | 21 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Фірмова Benyar |
| Застібка | Фірмова Benyar |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Мoдель | Automatic 10 BAR |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 39х12 |
| Стекло | Мінеральна |
| Стиль | Класичний |
| Тип механізму | Механічні |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 12 мм |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Дата |
| Характеристики механізму | Автопідзавод, Seagull (Японія) |
| Колір | Чорний |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 495 ₴











