Тип механізму: Кварцові, Водостійкість: 5 атм — плавання, Бренд: North Edge, Сталеві, Індикація: Електронні, Функції: Водостійкість 50 метрів, компас, барометр, педометр, секундомір, підсвітка, будильник., Стиль: Спортивні, Скло: Мінеральне, Матеріал: Метал, Застібка: Класична, Товщина: 17 мм, Форма корпусу: Круглі, Матеріал ремінця: Тканинний, Розміри, мм: 50x17, Колір корпусу: Чорний, Формат часу: 12/24 год, Тип індикації: Арабські цифри, Діаметр: 50 мм, Фабрика складки: Китай, Характеристики механізму: Apache North Edge (Ябпонія), Гарантія: 12 місяців, Браслет/Ремінець: Ремінець, Матеріал: Метал, Матеріал корпусу: Сталь, Основний колір циферблата: Чорний, Колір ремінця: Чорний, Водостійкість: 5 атм, Скло: Мінеральна, Колір корпусу: Чорний, Товщина: 17 мм, Можливість зняти ремінець: Так, За діаметром годинника: Великі, Довжина ремінця, см: 26 см, Формат часу: 12/24 год, Застібка: Класична, Розміри, мм: 50x17, Характеристики механізму: Apache North Edge (Японія), Функції: Водостійкість 50 метрів, компас, барометр, педерет, секундомір, підсвітка, будильник., За кордоном механізму: З японським механізмом, Ширина ремінця: 24 мм, Для військових: Тактичні, Наявність компаса: З компасом, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Черный
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Ремінець |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина ремінця, см | 26 см |
| Для військових | Тактичні |
| Застежка | Класична |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Електронні |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Тканинний |
| Наявність компаса | З компасом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| За діаметром годинника | Великі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 50x17 |
| Стекло | Мінеральна |
| Стиль | Спортивні |
| Тип механізму | Кварцові |
| Товщина | 17 мм |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Водостійкість 50 метрів, компас, барометр, педометр, секундомір, підсвітка, будильник. |
| Характеристики механізму | Apache North Edge (Японія) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 989 ₴











