Бренд: North Edge, Браслет/Решок: Ремінець, Стати: Чоловічі, Товщина: 14 мм, Вага, г: 95, Фабрика складки: Китай, Функції: Водостійкість 50 метрів, компас, барометр, альтиметр, термометр, крокомір, секундомір, будильник, таймер, підсвітка, пейсер, нагадування про низький заряд., Діаметр: 46 мм, Індикація: Мінути, годинник, Скло: Мінеральна, Особливості: Інструкція російською мовою, Тип індикації: Арабські цифри, Водостійкість: 5 атм — плавання, формат часу: 12/24 год, Колір корпусу: Чорний, Механізм: Кварцовий, Стиль: Спортивний, Розміри, мм: 46x14, Тип механізму: Кварцові, Матеріал корпусу: Сталь, Форма корпусу: Круглий, Матеріал ремінця: Тканевий, Матеріал: Метал, Колір ремінця: Чорний, Застібка: Класична, За діаметром годинника: Середні, Довжина ремінця: 25 см (регулюється), для чоловіків: Для чоловіків, Для військових: Тактичні, Можливість зняти ремінець: Так, Гарантія: 12 місяців, Основний колір циферблату: Чорний, Ширина ремінця: 22 мм, Характеристики механізму: Apache North Edge (Японія), За країнами механізму: З японським механізмом, Наявність компаса: З компасом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Ремінець |
| Вага, г | 95 |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 46 мм |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Застежка | Класична |
| Індикація | Минуть, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Тканинний |
| Механізм | Кварцовий |
| Наявність компаса | З компасом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 46x14 |
| Стать | Чоловічі |
| Стиль | Спортивний |
| Тип механізму | Кварцові |
| Товщина | 14 мм |
| Фабрика складки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Водостійкість 50 метрів, компас, барометр, альтиметр, термометр, крокомір, секундомір, будильник, таймер, підсвітка, пейсер, нагадування про низький заряд. |
| Характеристики механізму | Apache North Edge (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 695 ₴






