Характеристики виробу «ART-Com»
Висота 1300 мм
Ширина 600 мм
Глибина 20 мм
Дзеркало:
4 мм вир. Бельгія
(має спеціальне вологостійке покриття, яке дозволяє переносити часті перепади температури і високу вологість).
Основа:
ЛДСП 16мм вир. Kronospan (Україна)
Колір виконання:
Білий
Венге магія
Чорний
Чорно-білий
Дуб сонома.
Основа під дзеркало обклеєна спеціальною кромкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art-com |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Салони краси, Для дому, Для офісу |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴





