
Дзеркало в повний зріст настінне біле 1300 х 600 мм
2 890 ₴
- Немає в наявності
- Код: ЗР 8 белый
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики виробу «ART-Com»
Висота 1300 мм
Ширина 600 мм
Глибина 20 мм
Дзеркало:
4 мм вир. Бельгія
(має спеціальне вологостійке покриття, яке дозволяє переносити часті перепади температури і високу вологість).
Основа:
ЛДСП 16мм вир. Kronospan (Україна)
Колір виконання:
Білий
Венге магія
Чорний
Чорно-білий
Дуб сонома
Основа під дзеркало обклеєна спеціальною кромкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art-com |
| Матеріал рами | ДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому, HoReCa |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виберіть колір дзеркала: | Білий |
| Матеріал виготовлення рами | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 890 ₴




