
Дзеркало в алюмінієвій рамі чорного кольору 1200х600, Чорний
3 005 ₴
- Немає в наявності
- Код: alp чорний
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дзеркало в алюмінієвій рамі "Art-Com " пр. Україна, це сучасний і лаконічний дизайн. Рекомендуємо для ванної кімнати та інших приміщень. Алюмінієва рама не боїться перепадів температури й вологості. Дзеркальне полотно волого стійке пр. Бельгія. Задня частина дзеркала (амальгама) поклеєна проти осколкова плівка, вона не дозволяє дзеркалу осипатися під час розбиття, підвищує ударопрочність, захищає амальґаму від подряпин.
Кольори рам для дзеркала :
Чорний матовий
Білий матовий
Сірий ( срібло, алюміній)
Коричневий
Золото матового
Стандартні розміри:
400х600 мм
700х500 мм
1200х600 мм
1500х700 мм
Можливе виготовлення дзеркала по вашим розмірам у найкоротші терміни.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологостійкість | Да |
| Виберіть розмір дзеркала: | 1200х600 |
| Глибина | 20 мм |
| Наявність декоративного підсвічування | Немає |
| Настінний кріплення | Да |
| Основний колір | Чорний |
| Тип | Дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 005 ₴

