Дзеркало ростовое з фацетом 1300х550
Фацет - декоративний полірований край дзеркала. 1см
Основа ЛДСП ( ламінована деревостружкова плита ) 16мм
Колір :
Венге Магія
Біле
Чорне
Чорно біле
Дуб сонома
Дзеркальне полотно Бельгія 4мм вологостійке не має спотворень і хвиль, на основі срібла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art-com |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Салони краси, Для дому, Для офісу |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 565 ₴


