Дзеркало фігурне на основі з ДСП :
Ширина 100 см
Висота 100 см
Товщина 2 см
Кольори виконання :
Чорний
Білий
Дуб сонома
Венге магія
Розміри виробу :
60х60 см ( індивідуальна форма )
80х80 см ( індивідуальна форма )
100х100 см ( індивідуальна форма )
Всі характеристикі можно обрати зверху біля ціни.
Дзеркальне полотно вологостійке, має полірований край (єврокромка).
Встановлено 2 металеві кріплення (пластини). Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1000 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Основні | |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Салони краси, Для ванної кімнати, Для офісу, HoReCa, Для дому |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір дзеркала | 100х100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 460 ₴


