Дзеркало фігурне на основі з ДСП :
Ширина 100 см
Висота 100 см
Товщина 2 см
Кольори виконання :
Чорний
Білий
Дуб сонома
Венге магія
Розміри виробу :
60х60 см ( індивідуальна форма )
80х80 см ( індивідуальна форма )
100х100 см ( індивідуальна форма )
Всі характеристикі можно обрати зверху біля ціни.
Дзеркальне полотно вологостійке, має полірований край (єврокромка).
Встановлено 2 металеві кріплення (пластини). Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Основні | |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Форма | Фігурна |
| Сфера використання | Для офісу, Для дому, HoReCa, Для ванної кімнати, Салони краси |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Тип | Дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір дзеркала | 80х80 см |
| Товщина | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 570 ₴


