
Дзеркало велике настінне в білій рамі 1500х700, Чорний
2 685,60 ₴
- Немає в наявності
- Код: Техас black ростове
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Настінне дзеркало в глибокій рамі білого кольору з малюнком структури дерева.
Висота: 120 см
Ширина: 60 см
Глибина рами: 4 см
з високоякісного пластикового багету, перевага якого. в першу чергу, у вологостійкості, що виключає можливість появи грибку та плісняви, а також деформацію виробу.
Не має глянцевого блиску.
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом (в комплект не входить).
Дзеркала від виробника "Art-Com" рекомендовані для використання у ванних кімнатах, жилих та не жилих приміщеннях ( прихожі, кафе, салони краси, магазини одягу, спортивні зали і т.д. )
Стандартні розміри в наявності ( вказано габаритний розмір, разом з рамою ):
600х400 мм
700х500 мм
1200х600 мм
1500х700 мм
Під замовлення
Кольори рами:
Білий
Чорний
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6 г |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологостійкість | Да |
| Виберіть розмір дзеркала: | 1500х700 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 40 мм |
| Корпус | декоративний пластик |
| Наявність декоративного підсвічування | Немає |
| Настінний кріплення | Да |
| Основний колір | Білий |
| Підігрів дзеркала | Немає |
| Тип | Дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 685,60 ₴

