Фігурне настінне дзеркало розміром 800×600 мм із сучасним LED-підсвічуванням — стильне рішення для ванної кімнати, передпокою або спальні.
Детальні характеристики
Розміри: 800 мм × 600 мм, товщина 30 мм.
Вологозахищене: виготовлене на срібній основі, виріб із Бельгії 4 мм.
Підсвітка:
LED-стрічка, герметична, IP65 (120 світлодіодів на 1 м).
Колір – білий (5500–6000 К).
Живлення: трансформатор 12 V, проводове з’єднання.
Управління:
Можливо обрати версію з сенсорною кнопкою, яка дозволяє вмикати/вимикати підсвітку та регулювати її яскравість (натискання й утримання 2–5 с)
Монтаж:
Легкий самостійний монтаж за допомогою 2 дюбелів та гачків (у комплекті).
На задній стороні дзеркала встановлені 2 металеві "вушка" для прихованого монтажу.
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Вологостійкість | Так |
| Підігрів дзеркала | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Довжина дроту підключення | 0.2 м |
| Потужність | 10 Вт |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без сенсорної кнопки (без вимикача) | Без сенсорної кнопки (без вимикача) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 720 ₴





