Комплект постільної білизни Rhomb Violet SoundSleep бязь євро
1 572 ₴
- Немає в наявності
- Код: 94337365
Комплект постільної білизни Rhomb Violet SoundSleep бязь євроНемає в наявності
1 572 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Постільна білизна з бязі з гарним принтом
Країна виробник товару: Україна
Країна реєстрації бренду: Україна
Матеріал: бязь (100% бавовна)
Колір: фіолетовий
Щільність: 125г/м2
Підковдра: на запах
Наволочки: на запах, 50х70 см
Упаковка: пвс упаковка
Гарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягає
Комплект постільної білизни Rhomb Violet SoundSleep бязь. Якісний бязевий набір постільної білизни з натуральних бавовняних волокон. Комплект виконаний з вишуканим дизайном у фіолетовому забарвленні. Тканина бязь мало мнеться і чудово зберігає колір після прання. Постільна білизна з бязі має відмінну повітропроникність і гігроскопічність, що дозволяє шкірі почуватися комфортно під час сну.Розмір та комплектація:Двоспальне євро: простирадло 220х240 см -1шт, підковдра 200х220 см -1шт, наволочка 50х70 см - 2шт
Догляд за білизною з бязі:Перед першим використанням білизну необхідно випрати.Перед пранням не забудьте розсортувати речі на три групи: кольорове, чорне та біле. При змішуванні речі можуть злиняти та зіпсувати колір інших виробів.При пранні заповнюйте барабан на половину, так білизну краще випрати, а полоскання буде більш ефективно.Під час прання розділяйте бавовняні вироби від синтетичних. Для виробів з бязі в пральній машині виставляється спеціальний режим для бавовни. Якщо вироби пофарбовані, рекомендована температура прання від 30 до 60 градусів.Для того щоб фарба довше зберегла свою яскравість, перед пранням виробу необхідно вивернути на виворот.Щоб після прання було легше гладити, максимальний віджимання краще не ставити тому, що так речі сильно стискаються.Бязь рекомендується прасувати трохи вологою.При виведенні плям слід пам'ятати, що кислоти на кшталт оцту чи лимона використовувати категорично заборонено.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид постільного комплекту | для дорослих |
| колiр | фiолетовий |
| матерiал | бязь |
| підодіяльник | на запах |
| розмiр комплекту | євро |
| розмiр пiдковдри | 200х220 см |
| Розмiр простирадла | 220х240 см |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| тип малюнку | геометричний |
| Паковання | пвх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 572 ₴

