Тип механизма: Механические, Водостойкость: Базова - дощ, Тип ремешка: Стальной, Бренд: Forsining, Пол: Мужские, Индикация: Аналоговые, Функции: Показують дату, день тижня, місяць, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Застёжка: Дворівнева, Толщина: 17 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Сталевий, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 100, Размеры, мм: 44х17, Цвет корпуса: Чорний, Формат времени: 12/24 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Вид индикации: Мітки, Діаметр: 44 мм, Фабрика складки: Китай, Тип циферблата: Аналоговий (струлоговий), Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Задня кришка: Прозора, Характеристики механізму: Автозавод, Гарантія: 12 мейсеців, Механізм: Механічний з автозаводом, Браслет/Решок: Браслет, Матеріал: Метал, Стиль: Класичний, Матеріал корпусу: Сталь, Основний колір циферблата: Чорний, Колір ремінця: Чорний, Колір ремінець, Водостійкість: Базова, Скло: Мінеральна, Колір корпусу: Чорний, Товщина: 17 мм, Вага, г: 100, Індикація: Мінуті, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, За діаметром годинника: Середні, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюватися), формат часу: 12/24 год, Застібка: Дворівнева, Тип цифр: Мітки, Розміри, мм: 44х17, Характеристики механізму: Автоподзавод, Функции: Показывают дату, день недели, месяц, Ширина ремешка: 22 мм, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Чорний, Вид індикації: Мітки, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Модель: Finance
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Браслет |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Мітки |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 44 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Дворівнева |
| Застібка | Дворівнева |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Мoдель | Finance |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 44х17 |
| Стиль | Класичний |
| Тип механізму | Механічні |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Мітки |
| Товщина | 17 мм |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Появляють дату, день тижня, місяць |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴










