Тип механізму: Механічний з автопідзаводом, Бренд: Forsining, Пол: Чоловічі, Функції: Годинники, хвилини, секунди,дата,місяць, день тижня, Стиль: Повсякденний, Скло: Мінеральне (стійке до подряпин), Застібка: Розкладна, Товщина: 12 мм, Країна виробника: Китай, Матеріал ремінця: Часова сталь, Матеріал корпусу: Часова сталь, Водонепроникність: Побутова (30 м), Особливості: Діаметр корпусу: 45 мм, Тип механізму: Механіка з автопідзаводом, Гарантія: 12 місяців, Пол: Чоловічі, Колір корпусу: Бронзовий, Тип циферблата: Аналоговий (стрілковий), Гарантія: 12 місяців, Діаметр корпусу: 45 мм, Колір ремінця: Синій, Довжина ремінця, см: 22 см, Автопідзавод: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр корпусу | 45 мм |
| Довжина ремінця, см | 22 см |
| Застібка | Розкладна |
| Матеріал корпусу | Часова сталь |
| Матеріал ремінця | Часова сталь |
| Особливості | Діаметр корпусу: 45 мм, Тип механізму: Механіка з автопідзаводом, Гарантія: 12 місяців, Пол: Чоловічі |
| Стать | Чоловічі |
| Стекло | Мінеральна (стійке до подряпин) |
| Стиль | Повсякденний |
| Країна виробника | Китай |
| Тип механізму | Механічний з автопідзаводом |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Товщина | 12 мм |
| Функції | Годинники, хвилини, секунди,дата, месяць, день тижня |
| Колір корпусу | Бронзовий |
| Колір ремінця | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 634 ₴










