Тип механізму: Механічні, Водостійкість: Базова — дощ, Тип ремінця: Сталева, Бренд: Besta, Пол: Чоловічі, Індикація: Аналогові, Стиль: Класична, Скло: МІнеральне, Матеріал: Метал, Застібка: Клейпсова, Товщина: 10 мм, Форма корпусу: Круглий, Матеріал ремінця: Сталевий, Особливості: Інструкцелія росейською мовою, Вага, г: 100, Розміри, мм: 42х10, Колір корпусу: Сриблястий, Формат часу: 12 г, Індикація: Хвиліні, секунди, гоні, Різін, Різновид індикації: Індекси, Діаметр: 42 мм, Фабрика складки: Китай, Тип циферблата: Аналоговий (стримової), Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, задня кришка: Прозора, Характеристики механізму: Автозавод, Гарантія: 12 мейсоків, Механізм: Механічний з автозаводом, Браслет/Римець: Браслет, Матеріал: Метал, Матеріал корпусу: Сталь, Основний колір циферблата: Чорний, Колір ремінця: Стриблястій, Водостійкість: Базова, Скло: Мінеральне, Колір корпусу: Сріблястий, Товщина: 10 мм, Вага, г: 100, Індикація: Минуті, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, за діаметром годинника: Середни, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюється), Формат часу: 12 год, Застібка: Кліпсова, Тип цифр: Індексі, Розміри, мм: 42х10, Характеристики механізму: Автопідзавод, Ширина ремінця: 20 мм, Для чоловіків: Для чоловік, Маямерал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Україна, Основний колір циферблата: Чорний, Вид індикації: Індекси, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Модель: Nation
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Браслет |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Индексы |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 42 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Кліпсова |
| Застібка | Кліпсова |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Мoдель | Nation |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 42х10 |
| Стиль | Класичний |
| Тип механізму | Механічні |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Товщина | 10 мм |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Україна |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴











