Тип механізму: Кварцові, Водостійкість: 3 атм — міті руки, Тип ремінця: Шкіряний, Бренд: Lige, Пол: Чоловічі, Індикація: Аналогові, Функції: Секундомір, година за 24 шкалами, система "День-НІч", Стиль: Класоча, Скло: Мінеральне, Матеріал: Метал, Застібка: Класична, Толщина: 12 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Шкіряний, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 120, Размеры, мм: 43х12, Цвет корпуса: Золотистий, Формат времени: 12/24 ч, Индикация: Хвилини, секунди, години, Вид индикации: Римські цифри, індекси, Діаметр: 43 мм, Фабрика складки: Китай, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочна), Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Задня кришка: Закрита, Характеристики механізму: Японія, точність ходу: +/- 0,5 сек/день, Гарантія: 12 мейсеців, Механізм: Кварцовий, Браслет/Рімішок: Ремінець, Матеріал: Метал, Матеріал корпусу: Сталь, Основний колір циферблата: Білий, Колір ремінця: Коричневий, Водостійкість: 3 атм — мити руки, Скло: Мінеральне, Колір корпусу: Золотистий, Товщина: 12 мм, Вага, г: 120, Індикація: Мінуті, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, За діаметром годинника: Середни, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюється), Формат часу: 12/24 год, Застібка: Класична, Тип цифр: Ріської цифрі, Індексі, Розміри, Розміри, мм: 43х12, Характеристики механизма: Япония, Функции: Секундомер, время по 24-й шкале, система "День-Ночь", Ширина ремешка: 22 мм, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Білий, Вид індикації: Римські цифри, індекси, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lige |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Ремінець |
| Вага, г | 120 |
| Тип індикації | Римські цифри, індекси |
| Вид індикації | Римські цифри, індекси |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 43 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 43х12 |
| Стиль | Класичний |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Римські цифри, індекси |
| Товщина | 12 мм |
| Точність ходу | +/- 0,5 сек/день |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Секундомір, час по 24-й шкалі, система &ß;День-Ніч&54; |
| Характеристики механізму | Японія |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴











