
Дзеркало вологостійке коричневого кольору 700х500, Коричневий
1 880 ₴
- Немає в наявності
- Код: ALP коричневий
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дзеркало в алюмінієвій рамі "Art-Com " вир. Україна, це сучасний і лаконічний дизайн. Рекомендуємо для ванної кімнати та інших приміщень. Алюмінієва рама не боїться перепадів температури й вологості. Дзеркальне полотно волого стійке пр. Бельгія. Задня частина дзеркала (амальгама) поклеєна проти осколкова плівка, вона не дозволяє дзеркалу осипатися під час розбиття, підвищує ударопрочність, захищає амальґаму від подряпин.
Кольори рам для дзеркала :
Чорний матовий
Білий матовий
Сірий ( срібло, алюміній)
Коричневий
Золото матове
Стандартні розміри:
400х600 мм
700х500 мм
1200х600 мм
1500х700 мм
Можливе виготовлення дзеркала по вашим розмірам у найкоротші терміни.
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вологостійкість | Так |
| Підігрів дзеркала | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Коричневий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виберіть розмір дзеркала | 700х500 |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 880 ₴

