
Складний туристичний стіл для пікніку, садовий 180см (білий) Польща
1 890 ₴
- Немає в наявності
- Код: S021
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Складаний стіл - це практичне, зручне і функціональне рішення для людей, яким потрібен стіл, який можна легко переносити, але який має міцну конструкцію, для різноманітних заходів, як-от весілля, банкети або пікніки. Стіл для кейтерингу можна легко скласти і перенести з місця на місце. Це дуже зручне рішення, особливо під час організації заходів на відкритому повітрі або в різних місцях.
Параметри:
Розміри: у розгорнутому вигляді 180x75 см, у складеному вигляді 93/75 см
Висота: 77 см
Матеріал: сталь з порошковим покриттям + товстий пластик
Вага: 10,5 кг
Колір: білий
Складається в зручний чохол з ручкою для перенесення
100% водонепроникний
Максимальне рівномірне навантаження: 110 кг
Характеристики
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 10.5 кг |
| Висота | 770 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 750 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 930 мм |
| Основні | |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴








