
Універсальний твердий футляр під будь-які окуляри з карабіном
290 ₴
- Немає в наявності
- Код: JC1655
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Габаритні розміри футляра: 160 см х 60 см х 55 см;
Виготовлений із якісного щільного пластику та обтягнутий зовні фактурною водовідштовхувальною тканиною, а всередині м'якою оксамитною синтетичною тканиною.;
Збоку футляра є металевий карабін. Закривається на блискавку сріблястого кольору;
Вага 50.0 (г);
Універсальний твердий футляр. Підійде під будь-які окуляри. На замочку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 50 г |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Спосіб закривання | Блискавка |
| Тип | Органайзер |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴








