
Тримач для туалетного паперу Nest Sunny з полицею Графіт 37138
477 ₴
- Немає в наявності
- Код: N37138
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Тримач для паперу з полицею для телефона або для аромаолії. Виготовлений із високоякісного алюмінієвого сплаву.
Не схильний до корозії. Зручний і стильний атрибут туалетної кімнати.
Колір: Графіт.
Розмір:
довжина полиці та тримача 185 мм,
ширина 100 мм,
довжина гачка тримача паперу 145 мм.
висота 70 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Місткість рулонов | 1 |
| Підставка для освіжувача | Так |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 477 ₴





