
Накладка заднього бампера Volkswagen Touareg 202010-2018, хром, 7P6807787A 2ZZ
15 813 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7P6807787A 2ZZ
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volkswagen |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
| Код запчастини | 7P6807787A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | 7P6807787A 2ZZ |
| Назва | Накладка заднього бампера Volkswagen Touareg 202010-2018, хром, 7P6807787A 2ZZ |
| Наявність | В наявності |
| Новинка | Немає |
| Опис для маркетплейсів | <h4>Якщо Ви не впевнені, що абсорбер переднього бампера підходить до Вашого автомобіля, надайте нам VIN-код, і ми перевіримо його сумісність.</h4> |
| Розділ | Бампери та комплектуючі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 813 ₴

