USB Type-C розетка LIVOLO, PD 45W, Power Delivery, швидка зарядка, чорна, модуль (VL-FCUC-2BP)
2 353 ₴
- Немає в наявності
- Код: VL-FCUC-2BP
- +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
Type C USB розетка
Максимальна вихідна потужність розетки USB-C 45 Вт досягає 45 Вт. Для швидкого заряджання смартфонів, планшетів та іншої електроніки можна використовувати шнур передачі даних USB-C. Це зручно та дозволяє зекономити на придбанні зарядного адаптера.
Вихідні параметри:
С: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A
Особливості
1. Підтримуються протоколи заряджання PD, QC, FCP, AFC, APPLE 5V/2.4A, BC1.2 DCP та інші.
2. Після підключення пристрою найкращий метод заряджання, потрібна напруга та сила струму визначаються автоматично.
Схема підключення
height="350" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/c7usbacg-livolo-qc-pd-36w-usb-a-type-c-fali-tolto-csatlakozo-aljzat-arany-vl-fcua18w.uc18w-2ap-bekotesi-utmutato-kapcsolasi-rajz-768x384.jpg" width="700"/>
Призначена для встановлення в рамку
Рамка та супорт постачаються окремо
height="350" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/c71srw-front-496-800x800.jpg" width="350"/> height="350" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/femkeret-front-768x768.jpg" width="350"/>
Тест USB розетки Livolo
Під час тестування USB-розетки Livolo виявлено високу стабільність та ефективність її роботи. Розетка надає потужність 45 ват, що дозволяє використовувати її для заряджання різноманітних гаджетів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Гарантія | 60 мес. |
| Глибина | 32 мм мм |
| Довжина: | 45 мм мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість постів | 1 |
| Кріплення дротів | Гвинтами |
| Максимальне навантаження | 45 Вт кг |
| Матеріал механізму | Вогнестійкий полікарбонат |
| Місце монтажу | У стіну |
| Потужність USB-C | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A |
| Протоколи швидкого заряджання | PD, QC, FCP, AFC, APPLE 5V/2.4A, BC1.2 DCP |
| Тип гарантії | Виробник |
| Тип розетки | USB |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 2 353 ₴

