Універсальне дзеркало, виконане у сучасному дизайні, яке забезпечує ефектний вигляд усьому інтер'єру.
Екологічно чисте, не містить мідь і свинець, стійке до корозії у вологих приміщеннях дзеркало AGC Mirox Ecological.
Полірована кромка дзеркала.
Піскоструминний малюнок по периметру підсвічується світлодіодами. Колір світіння нейтральний білий
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик |
| Фасади | дзеркало |
| Основні | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг кг |
| Гарантійний термін | 12 міс міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 281 ₴



