Forsining Texas
2 695 ₴
- Немає в наявності
Forsining TexasНемає в наявності
2 695 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тип механизма: Механічний, Водостойкость: Базова - дощ, Функции: Показують дату, день тижня, місяць, маятник «Турбілліон», тахіметр, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: Дворівнева, Толщина: 16 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Сталевий, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 100, Размеры, мм: 45х16, Цвет корпуса: Сріблястий, Формат времени: 12/24 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Диаметр: 45 мм, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочний), Ремешок/браслет: Ремешок, Задняя крышка: Прозора, Характеристики механизма: Автозавод, Гарантия: 12 місяців, Механизм: Механічний з автозаводом, Производитель: Forsining, Цвет ремешка: Сталь, Возможность снять ремешок: Так, По диаметру часов: Середні, Длина ремешка, см: 25 см (регулюється), Тип цифр: Мітки, Ширина ремешка: 24 мм, Тип стрелок: Люмінесцентні, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Основний колір циферблата: Чорний, Вид індикації: Мітки, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Дворівнева |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 45х16 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стекло | Мінеральна |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Механічний |
| Тип стрілок | Люмінесцентні |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Мітки |
| Товщина | 16 мм |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Показують дату, день тижня, місяць, маятник «Турбілліон», тахіметр |
| Характеристики механізму | Автозавод |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір ремінця | Сталь |
| Ширина ремінця | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 695 ₴

