Ділова папка Jpb із еко шкіри коричнева
2 240 ₴
- Немає в наявності
- Код: AK-08 brown
Ділова папка Jpb із еко шкіри коричневаНемає в наявності
2 240 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ділова папка Jpb із еко шкіри коричнева AK-08
Опис товару:
Папка закривається на змійці та додатково на замок клямку.
Усередині розташовані:
відсік для документів,
калькулятор,
сегреатор,
кріплення для блокнота або документів формату А4,
кишеня на блискавці,
п'ять відкритих кишеньок для візиток,
чотири петлі для ручок.
дві додаткові невеликі кишені.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: коричневий.
Розмір (ШхВхГ), мм: 380х280х60.
Виробник: JPB Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Висота | 280 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид шкіри (1) | Кожзам |
| Глибина | 60 мм |
| Дропшипінг | Да |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Розмір (1) | Середній |
| Ручки | Да |
| Тип (1) | Папка для документів |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Папка |
| Тип сумки (1) | Папка |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 240 ₴

