Ділова папка-портфель Jpb із еко шкіри чорна
2 240 ₴
- Немає в наявності
- Код: AK-08 black
Ділова папка-портфель Jpb із еко шкіри чорнаНемає в наявності
2 240 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ділова папка-портфель Jpb із еко шкіри чорна AK-08 black
Опис товару:
Папка закривається на блискавці та додатково на замок засувку.
Всередині розташовані: відсік для документів, калькулятор, сегрегатор, кріплення для блокнота або документів формату А4, кишеня на блискавці, п'ять відкритих кишеньок для візиток, чотири петлі для ручок, дві додаткові невеликі кишені.
Ручка папки зі штучної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір чорний.
Розмір (ШхВхГ), мм: 380х280х60.
Виробник: JPB Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид шкіри (1) | Кожзам |
| Дропшипінг | Да |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип сумки | Папка |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 240 ₴

