Ділова папка-портфель Jpb з еко шкіри
2 370 ₴
- Немає в наявності
- Код: AK-13 brown
Ділова папка-портфель Jpb з еко шкіриНемає в наявності
2 370 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ділова папка-портфель Jpb з еко шкіри AK-13 brown
Опис папки:
Папка з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
Три петлі для ручок.
Два відділення для документів А4.
Чотири кишеньки для візиток або платіжних карток.
Невелика відкрита накладна кишеня.
Відділення для документів формату А4.
Дві плоскі кишені, одна з яких на блискавці.
Дві ручки , які за потреби ховаються в спеціально передбачені кишеньки.
Характеристики:
Артикул: AK-13 brown.
Розміри: 38 х 26 х 4 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: коричневий.
Виробник: JPB Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Тип сумки | Папка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 370 ₴

