Сумка дорожня спортивна на колесах Wallaby 57L чорна
2 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10428-1
Сумка дорожня спортивна на колесах Wallaby 57L чорнаНемає в наявності
2 399 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сумка дорожня спортивна на колесах Wallaby 57L чорна 10428-1
Опис сумки:
Стильний дизайн.
Якісні шви та міцні матеріали.
Одне містке основне відділення на блискавці.
Додаткова кишеня на блискавці на лицьовій поверхні сумки.
Зручна висувна ручка для переміщення на колесах.
Полегшена конструкція.
Міцна і зручна колісна система.
Характеристики:
Артикул: 10428.
Виробник: Wallaby, Україна.
Розміри: (ШхВхГ): 60x34x28 см. Вага 2300 грам.
Матеріал: нейлон жатка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 60 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 57 л |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір валізи | Середній |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴

