Складаний транспортний візок EASYmaxx
2 125 ₴
- Немає в наявності
- Код: 100341230
Складаний транспортний візок EASYmaxxНемає в наявності
2 125 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Складаний транспортний візок EASYmaxx 100341230
Опис товару:
складаний візок із міцного пластику.
з кришкою для фіксації завантажених покупок.
зі складаною алюмінієвою телескопічною ручкою та стабілізаторами.
на практичних колесах.
навантаження до 35 кг.
Характеристики:
Розміри в складеному стані: 45,5 х 9,5 х 43 см.
Розміри в розкладеному стані: 41 х 38 х 42 см (з висувною ручкою 98 см.)
Матеріал: пластик, алюміній.
Вага: приблизно 3,02 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easymaxx |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Глибина | 9.5 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Да |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 43 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 125 ₴

