Велика валіза на колесах з поліпропілену 93L My Polo, Туреччина сіра
3 695 ₴
- Немає в наявності
- Код: 70c05 large grey
Велика валіза на колесах з поліпропілену 93L My Polo, Туреччина сіраНемає в наявності
3 695 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Велика валіза на колесах з поліпропілену 93L My Polo, Туреччина сіра 70c05 large grey
.Опис товару:
Валіза має два відділення
Модель оснащена спареними колесами, що обертаються на 360 °.
Висувна телескопічна алюмінієва ручка.
Дві ручки у верхній і бічній частині валізи для транспортування у вертикальному положенні.
Валіза має текстильну перегородку на блискавці, яка поділяє внутрішній простір на два основні відділення, перегородка має дві кишені на блискавці.
Еластичні компресійні ремені на фастекс призначені для фіксації речей усередині валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: поліпропілен.
Колір сірий.
Розмір: 75х46х30 см. Висота валізи без коліс: 68 см.
Об'єм: 93 л.
Вага: 4.17 кг.
Виробник: My Polo, Туреччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POLO |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 4.17 кг |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 30 см |
| Об`єм | 93 л |
| Ширина | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 695 ₴

