Велика тканинна валіза на колесах 100L Gedox, Туреччина синій
2 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1002.02 large navy
Велика тканинна валіза на колесах 100L Gedox, Туреччина синійНемає в наявності
2 900 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Велика текстильна валіза на чотирьох колесах 100L Gedox, Туреччина синій
Опис товару:
Основне відділення з ременями для фіксації речей.
Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні валізи.
Клапан розширення дозволяє збільшити об'єм до 100 літрів.
Чотири здвоєні незалежні колеса, що обертаються на 360°, виготовлені з високотемпературного термопластичного поліуретану (TPU).
Кодовий замок.
Висувна алюмінієва телескопічна ручка із фіксатором.
Ручка на верхній та бічній поверхні.
Внутрішня підкладка із нейлону.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розмір: 79х46х26 (30) см. Висота валізи без урахування коліс: 73 см.
Об'єм: 100 л. Об'єм чеможана без розширення: 87 л.
Вага: 3700 г.
Колір: синій.
Виробник: Gedox, Туреччина.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 79 см |
| Глибина | 30 см |
| Об`єм | 100 л |
| Ширина | 46 см |
| Основні | |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴

