Пластикова валіза на колесах середній розмір 70L GD Polo смарагдвова
2 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 60k001 medium emerald
Пластикова валіза на колесах середній розмір 70L GD Polo смарагдвоваНемає в наявності
2 850 ₴
+380 (95) 507-55-94
Менеджер Олена - +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пластикова валіза на колесах середній розмір 70L GD Polo смарагдова 60k001 medium emerald
Опис товару:
Модель оснащена спареними колесами, що обертаються на 360 °.
Висувна телескопічна алюмінієва ручка.
Дві ручки у верхній та бічній частині валізи для транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
Валіза має текстильну перегородку на блискавці, яка поділяє внутрішній простір на два основні відділення.
Еластичні компресійні ремені на фастекс призначені для фіксації речей усередині валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: пластик ABS.
Колір: смарагдова.
Розмір: 66х42х28 см. Висота валізи без урахування коліс - 60 см.
Об'єм: 70 л.
Вага: 3150 р.
Виробник: GD Polo, Туреччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GD |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Смарагдовий |
| Розміри | |
| Вага | 3.15 кг |
| Висота | 66 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 70 л |
| Ширина | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴

