Розетка підлогова подвійна LIVOLO біла, вбудована у підлогу, з USB 10Вт, HDMI, для кухні, офісу чи конференц-залу, з кришкою,
3 682 ₴
- Немає в наявності
- Код: VL-SHS016-TC-HD-UA-W
- +380 (98) 427-37-87Головний менеджер Валерія
Підлоговий висувний розетковий блок Livolo
Плоский підлоговий лючок (розетка для підлоги) з можливістю встановлювати електричні розетки в підлогу. Плоска форма лючка та міцний корпус з натурального металу дозволить надійно, ергономічно та естетично організовувати підведення електроживлення або інформаційної лінії. У такий підлоговий лючок можна встановлювати як звичайну розетку (розетка в підлозі), так і будь-яку іншу розетку із серії C7 LIVOLO.
height="642" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/vl-shs016-s-napolniy-visuvniy-rozetochniy-blok-sriy-livolo-vl-shs016-s--11_ukr.jpg" width="700"/>
height="642" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/vl-shs016-s-napolniy-visuvniy-rozetochniy-blok-sriy-livolo-vl-shs016-s--22_ukr.jpg" width="700"/>
height="642" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/vl-shs016-s-napolniy-visuvniy-rozetochniy-blok-sriy-livolo-vl-shs016-s--3_ukr.gif" width="700"/>
height="642" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/vl-shs016-s-napolniy-visuvniy-rozetochniy-blok-sriy-livolo-vl-shs016-s--4_ukr.jpg" width="700"/>
height="642" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/vl-shs016-s-napolniy-visuvniy-rozetochniy-blok-sriy-livolo-vl-shs016-s--5_ukr.jpg" width="700"/>
height="642" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/vl-shs016-s-napolniy-visuvniy-rozetochniy-blok-sriy-livolo-vl-shs016-s--6_ukr.jpg" width="700"/>
height="642" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/vl-shs016-s-napolniy-visuvniy-rozetochniy-blok-sriy-livolo-vl-shs016-s--7_ukr.jpg" width="700"/>
height="642" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/vl-shs016-s-napolniy-visuvniy-rozetochniy-blok-sriy-livolo-vl-shs016-s--81_ukr.jpg" width="700"/>
height="642" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/vl-shs016-s-napolniy-visuvniy-rozetochniy-blok-sriy-livolo-vl-shs016-s--9_ukr.jpg" width="700"/>
height="642" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/vl-shs016-s-napolniy-visuvniy-rozetochniy-blok-sriy-livolo-vl-shs016-s--102_ukr.jpg" width="700"/>
height="642" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/vl-shs016-s-napolniy-visuvniy-rozetochniy-blok-sriy-livolo-vl-shs016-s--11_ukr%281%29.jpg" width="700"/>
height="642" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/vl-shs016-s-napolniy-visuvniy-rozetochniy-blok-sriy-livolo-vl-shs016-s--122_ukr.jpg" width="700"/>
height="642" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/vl-shs016-s-napolniy-visuvniy-rozetochniy-blok-sriy-livolo-vl-shs016-s--13_ukr.jpg" width="700"/>
height="642" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/vl-shs016-s-napolniy-visuvniy-rozetochniy-blok-sriy-livolo-vl-shs016-s-14_ukr.jpg" width="700"/>
height="642" src="https://livolo.in.ua/content/uploads/images/vl-shs016-s-napolniy-visuvniy-rozetochniy-blok-sriy-livolo-vl-shs016-s-15_ukr.jpg" width="700"/>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Гарантія | 60 мес. |
| Глибина | 65 мм мм |
| Довжина: | 145 мм мм |
| Заземлення | Із заземленням |
| Захисні шторки | Із захисними шторками |
| Клас захисту | IP44 |
| Кількість постів | 2 |
| Кріплення дротів | Гвинтами |
| Максимальне навантаження | 3500 Вт кг |
| Максимальний струм | 16 А A |
| Матеріал механізму | Вогнестійкий полікарбонат |
| Місце монтажу | В підлогу |
| Механізм відкривання | Відкидний |
| Напруга | 110-250 В В |
| Тип гарантії | Виробник |
| Тип розетки | HDMI, USB, Побутова |
| Колір | Білий |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 3 682 ₴

